Winyle Online

Serwis Winyle Online specjalizuje się w sprzedaży używanych oraz nowych płyt winylowych, płyt CD i kaset magnetofonowych. Dysponujemy płytami na winylach z różnorodnych stylów oraz z różnych dekad, poprzez elektronikę, po muzykę klasyczną, od lat 60. po współczesne.

Przeglądanie produktów z pewnością uprości zaawansowany filtr, dzięki któremu można ograniczyć rezultaty różnorodnymi typami, na przykład stylem, formatem oraz datą wydania i wieloma innymi wyborami. Duża ilość sprzedawanych w serwisie albumów ma zdjęcia w dużej rozdzielczości, dzięki którym da się zobaczyć obecna jakość kaset, okładek a także płyt.

Każdy sprzedawany egzemplarz jest analizowany pod kątem obecnego stanu fizycznego nośnika oraz okładki. Trzymamy się raz obranego systemu wartościowania płyt, z którym można zaznajomić się w serwisie. Jeśli nie dysponujemy obecnie ani jednym egzemplarzem danej płyty, to można ustawić powiadomienie o obecności danej pozycji (lub ewentualnie jakiejkolwiek wybranego wykonawcy).

Gwarantujemy szybkie i pewne zakupy z opcją płatności internetowej jak i tradycyjnej. W celu zapewnienia wysokiego bezpieczeństwa, z serwisem można połączyć się jedynie po szyfrowanym protokole SSL. Nie przechowujemy w bazie danych informacji o kartach płatniczych, a używane przez użytkowników hasła do kont nigdy nie docierają do naszego serwera w czystej postaci i nigdy nie są w niej w czystej postaci przechowywane.

Posiadamy trzy opcje przewoźników: Pocztę Polską, kuriera DHL oraz samoobsługowe paczkomaty InPost. Darmowa dostawa przy zamówieniach od 199 zł plus zmechanizowany rabat wyliczany od wartości koszyka. Taka przecena może wynosić aż 15 procent. Już teraz odwiedź nasz sklep z winylami.

Produkty i usługi:
- płyty winylowe
- płyty kompaktowe
- kasety magnetofonowe
- sprzedaż płyt winylowych
- sprzedaż płyt kompaktowych
- sprzedaż kaset magnetofonowych
- muzyka na winylach

Słowa kluczowe: kasety płyty winylowe muzyka na winylu sklep z muzyką muzyka z winyla

Dane firmy

Adres

ul. Zabłudowska 62
15-586 Białystok

Województwo

Podlaskie

NIP

966-163-24-05

REGON

200760450

Telefon

574 271 987

E-mail

[email protected]

Strona WWW

https://winyle-online.pl

Obserwuj nas

brownbook.net

metal-archives.com

tupalo.net

infobel.com

cybo.com

domilandia.pl